Odkryj najbardziej nowoczesny Rentgen zębów w Bielsku – Białej!

Bardzo często po weekendzie cierpimy na nagły ból zębów. Nasze zęby reagują na ciepło, zimno, nie możemy gryźć. Jedynym ratunkiem jest wizyta u lekarza stomatologa.  Niestety bez prawidłowej diagnostyki RTG zębów lekarz jest bezradny. Gdzie jest najbardziej Nowoczesny Rtg zębów w Bielsku – Białej? Oczywiście na Głównym Dworcu PKP. Jest to Rentgen Na Dworcu. Dlaczego twierdzimy, ze to najbardziej nowoczesny Rentgen zębów w Bielsku – Białej? Ponieważ posiadamy najnowszy cyfrowy sprzęt do diagnostyki RTG zębów. Jest to sprzęt firmy Ajat/Fona. Dzięki niemu wykonujemy najlepszej jakości w Bielsku – Białej Rtg ZĘBÓW. Wykonujemy  RTG PANORAMICZNE ZĘBÓW, zdjęcia RTG CEFALOMETRYCZNE, zdjęcie STAWÓW ŻUCHWOWOW – SKRONIOWYCH TMJ, a także rentgen pojedynczych zębów metodą radiowizjografii. Oprócz tego dysponujemy najbardziej nowoczesnym w Bielsku – Białej  aparatem do TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ 3 D METODĄ STOŻKOWĄ. Wszystkie nasze zdjęcia RTG zębów są cyfrowe, o bardzo wysokiej jakości. Nowoczesny Rentgen zębów to także forma wydawania wyników. Nasze zdjęcia RTG zębów nagrywamy na płytach CD, możemy je wydrukować na specjalnej folii termoczułej, możemy taki renttgen zębów wysłać mailem.

Dookoła Dworca Głównego PKP znajdują się do dyspozycji naszych pacjentów 4 parkingi, koło Dworca maja przystanek prawie wszystkie bielskie autobusy. Nowoczesny Rentgen zębów to nie tylko sprzęt – to także doskonały dojazd.

Nasz gabinet – Rentgen Na Dworcu łączy sobie historyczny styl dawnego Dworca, jak i nowoczesność. Naszym atutem jest przeszło 25 letnie doświadczenie w wykonywaniu rentgena zębów naszych  pracowników.

Jesteśmy do dyspozycji ludzi chorych, niepełnosprawnych, po porażeniach mózgowych – umiemy pomóc wszystkim naszym pacjentom.

Na bardzo  wysoką jakość CYFROWYCH ZDJĘĆ RTG PANORAMICZNYCH (OPG) i CEFALOMETRYCZNYCH (TELE) w naszym gabinecie Rentgen na Dworcu pozwala  unikalna technologia multifokalna (zmiennej ogniskowej) i nowatorski czujnik kadmowo – welurowy z bezpośrednią konwersją.

System ten umożliwia wybranie najlepszej warstwy ostrości wszystkich odcinków łuku żuchwy i szczęki, co przekłada się na uzyskanie wyjątkowo ostrego zdjęcia RTG we wszystkich fragmentach radiogramu RTG ZĘBÓW. Uzyskane CYFROWE zdjęcia RTG są wielokrotnie lepszej jakości od zdjęcia RTG ZĘBÓW wykonanego tradycyjną techniką analogową..

Oprócz  najlepszej jakości Rentgena zębów w Bielsku – Białej Rentgen na Dworcu wyróżniają jeszcze dwie rzeczy – przepiękne,  stylowe wnętrza zachowujące klimat Dworca Głównego PKP oraz wysoka kultura obsługi – i uśmiech.

Zapraszamy!