Ból zębów…Brrr !!! Każdego ból zębów przyprawia o dreszcze i irracjonalny strach. Na szczęście możemy nad tym strachem zapanować. Chcesz być zdrowy i nie bać się bólu?  – walcz o swoje zęby. Jak to zrobić? I gdzie? Od czego trzeba zacząć? Często w naszym codziennym zabieganiu zapominamy o naszych zębach. Nie bolą, więc się o nich nie myśli. Tymczasem ból zębów – to częsty problem naszych pacjentów, tym bardziej, że przychodzi nieoczekiwanie. Cóż wtedy robić? Wiadomo – trzeba iść do lekarza stomatologa. Pacjent chciałby , aby mu lekarz stomatolog pomógł natychmiast w bólu zęba, ale często jest to niemożliwe! Dlaczego? Ponieważ do prawidłowego leczenia naszych zębów jest potrzebna porządna, CYFROWA diagnostyka RTG. Ból zębów nie wziął się znikąd.Cyfrową diagnostykę RTG, najlepszą w Bielsku – Białej zapewnia RENTGEN NA DWORCU.  Zdrowe zęby to dzisiaj podstawa. Podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasze zęby świadczą o nas samych. Pracownik dbający o siebie będzie również dbał o swoją pracę. Mając zdrowe, piękne zęby stajemy się też wizytówką naszej firmy i naszego miejsca pracy.

Aby zrobić dobrą diagnostykę RTG naszych zębów musimy znaleźć najpierw  gabinet RTG zębów dysponujący  cyfrowym sprzętem do prześwietleń ZĘBÓW. W tym momencie Rentgen Na Dworcu może Państwu pomóc. Posiadamy najlepszy CYFROWY RENTGEN ZĘBÓW w Bielsku – Białej i na Podbeskidziu.  Nasza specjalność to zdjęcie RTG PANORAMICZNE ZĘBÓW ( ortopantomogram ), ZDJĘCIE RTG CEFALOMETRYCZNE dla potrzeb ortodoncji, ZDJĘCIE RTG STAWÓW ŻUCHWOWO – SKRONIOWYCH dla potrzeb chirurgii stomatologicznej, Tomografia stożkowa ( komputerowa ) 3 D oraz PUNKTOWY RENTGEN POJEDYNCZEGO ZĘBA  technologią cyfrową – tzw radiowizjografia. Rentgen Na Dworcu posiada najbardziej nowoczesny w Bielsku – Białej sprzęt RTG firmy Ajat/Fona.

Na bardzo  wysoką jakość zdjęć RTG PANORAMICZNYCH (OPG) i cefalometrycznych (TELE) w naszym gabinecie RTG pozwala opatentowana unikalna technologia multifokalna (zmiennej ogniskowej).

System ten umożliwia wybranie najlepszej warstwy ostrości wszystkich odcinków łuku żuchwy i szczęki, co przekłada się na uzyskanie wyjątkowo ostrego zdjęcia we wszystkich fragmentach zdjęcia RTG. Uzyskane cyfrowe zdjęcia RTG są trzykrotnie lepszej jakości od zdjęcia RTG  wykonanego analogową technologią tradycyjną.

Dlatego też już po zaledwie półrocznej działalności Rentgen Na Dworcu zyskał zaufanie mnóstwa pacjentów oraz lekarzy stomatologów.

Naszym dodatkowym atutem jest doskonały dojazd. Do naszej dyspozycji wokół Dworca PKP w Bielsku – Białej znajdują się cztery parkingi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały dzień. Rentgen Na Dworcu nie stosuje rejestracji i zapisów – każdy z Państwa może przyjść do nas w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Piękny, stylowy wystrój, fachowość naszego personelu poparta przeszło 26 letnim doświadczeniem oraz kultura obsługi jest gwarantem Państwa satysfakcji.

RENTGEN NA DWORCU specjalizuje się w zdjęciach RTG zębów u dzieci i osób niepełnosprawnych. Nie ma dla nas tzw trudnych przypadków. Potrafimy zmusić do uśmiechu największego smutasa.

RENTGEN NA DWORCU  zachował niesamowity klimat Dworca Głównego, urządzony jest w stylu nawiązującym do polskiego kolejnictwa. Wysoka kultura obsługi, nieodłączny uśmiech i humor właściciela powoduje, że każdy Pacjent czuje się u nas swobodnie i bezpiecznie.

I proszę pamiętać: jak Cię  złapie Ból zębów – zacznij od Rentgena zębów!