START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Zakres Usług Dla Gabinetów Dentystycznych

Wyniki mogą otrzymać Państwo bezpośrednio: zapisane na płycie CD lub wydrukowane na specjalnej folii termoczułej (nie na kliszy). Na życzenie klienta przesyłamy je również mailowo do stomatologa, który może od razu przystąpić do analizy.
Klasyczne zdjęcia OPG
Tzw. Ortopantomogram, wykonane „miękką techniką”, która pozwala uwidocznić wszystkie struktury kostne.

Korzystamy z cyfrowego sprzętu rentgenowskiego, dzięki czemu na zdjęciach OPG widoczne są wszystkie odcienie szarości. Nie istnieje ryzyko „prześwietlenia” oraz „niedoświetlenia” fotografii. Jesteśmy w stanie skorygować radiogram, żeby dostosować go do wymagań lekarza kierującego. Zdjęcia mogą otrzymać Państwo zapisane na płycie CD, wydrukowane na folii termoczułej lub mailowo

OPG dla Implantologii
Zdjęcie poddane specjalnej filtracji, której celem jest dokładniejsze pokazanie ukostnienia. Radiogram możemy skorygować w taki sposób, aby dostosować go do potrzeb lekarza kierującego. Zdjęcia mogą otrzymać Państwo zapisane na płycie CD, wydrukowane na folii termoczułej lub mailowo.
Radiogramy dla Dentystów

Zdjęcie cefalometryczne z uwzględnieniem części miękkich. Możliwe jest także podkreślenie na fotografii ukostnienia (beleczki kostne) czaszki.

Tomografia Komputerowa 3D

1.Tomografia komputerowa szczęki i żuchwy
2.Tomografia komputerowa stawów żuchwowo – skroniowych
3.Tomografia komputerowa zatok szczękowych
4.Tomografia komputerowa zatok czołowych i sitowych

Możliwość podpisania umowy na wykonywanie zdjęć w ramach NFZ.

Punktowe

Cefalometria

Klasyczne OPG

Punktowe

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą pracownią rentgenowską już dziś!